Akční cena 28 000,00 Kč Běžná cena 37 260,00 Kč
Do 14 - 20 týdnů
Kód produktu 62360
Série DAKOTA
Rozměry
Výška: 90 cm
Hloubka: 200 cm
Šířka: 180 cm
Hmotnost
85 kg

DAKOTA Postel

Moderní postel do ložnice z indického palisandru (Palisandr) ze série DAKOTA! S pevným designem a vzrušující kresbou je tato postel obzvláště elegantní. V kombinaci s dalším nábytkem ze série DAKOTA vytvoří skvělý interiér.

Postel DAKOTA z indického palisandru je moderním kouskem nábytku pro vaši ložnici. Použité exotické dřevo sheeshamového palisandru přináší výrazné vlastnosti a je vysoce ceněné v nábytkářském průmyslu. Tato postel nabízí všechny výhody pohodlného spaní a působí impozantně, slibuje příjemný a pohodlný spánek. Kvalitní palisandr poskytuje nádherný vzhled se živou a hodnotnou křesbou dřeva. Jeho linie v různých odstínech hnědé vytvářejí neodolatelný obraz. Robustnost a stabilitu zajišťuje solidní výroba. Jednoduchý a moderní design této postele ji činí nadčasovou a atraktivní na dlouhé roky. Lakovaný povrch dodává posteli nádech luxusu. Kompletní ložnici můžete vytvořit pomocí širokého sortimentu dalšího nábytku ze série DAKOTA, jako jsou skříně, komody a další.

Stylový masivní nábytek německé kvality. Jelikož jde o přírodní produkt, každý kus může být jedinečný, což může mít za následek i barevné odchylky. Nedokonalosti a nerovnosti jsou součástí přírodní struktury materiálu. Nábytek série DAKOTA Vás osloví díky svému osobitému šarmu, který získává díky mořenému a lakovanému dřevu z indického palisandru a jeho struktuře. Spolu s tímto nábytkem si vezmete k Vám domů i kousek urbanizované přírody.
Součástí postele není rošt ani matrac, které je třeba si objednat samostatně z naší nabídky.
Postel je dodávána bez roštů a matrací.

DAKOTA Postel

Moderní postel do ložnice z indického palisandru (Palisandr) ze série DAKOTA! S pevným designem a vzrušující kresbou je tato postel obzvlášť elegantní. V kombinaci s ostatním nábytkem ze série DAKOTA vytvoří skvělý interiér.

Postel DAKOTA z indického palisandru je moderním kouskem nábytku pro vaši ložnici. Použité exotické dřevo sheeshamového palisandru přináší výrazné vlastnosti a je vysoce ceněný v nábytkářském průmyslu. Tato postel nabízí všechny výhody pohodlného spaní a působí impozantně, slibující příjemný a pohodlný spánek. Kvalitní palisandr poskytuje nádherný vzhled s živou a hodnotnou kresbou dřeva. Jeho linie v různých odstínech hnědé vytvářejí neodolatelný obraz. Robustnost a stabilitu zajišťuje solidní výroba. Jednoduchý a moderní design této postele ji činí nadčasovou a atraktivní na dlouhá léta. Lakovaný povrch v teplém odstínu přidává posteli nádech luxusu. Kompletní ložnici můžete vytvořit s pomocí širokého sortimentu dalších kusů nábytku ze série DAKOTA, jako jsou skříně, komody a další.

Součástí postele není rošt ani matrace, které je třeba si objednat samostatně z naší nabídky.

 

Více informací
Povrchlakované
Kvalitakompletní masív
Druh dřevaIndický palisandr
Rozkládací stůlNe
Stylrustikální
ZeměNěmecko
Barvamedová
Materiáldřevo
Výška90
Hloubka200
Šířka180

Podobné produkty

© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena