Magazín

 1. Náš výber: Moderné a pohodlné jedálenské stoličky pre váš domov

  Náš výber: Moderné a pohodlné jedálenské stoličky pre váš domov

  Pri výbere nábytku do jedálneho priestoru sa často kladieme na stoličky ako kľúčový prvok. Sú nielen dôležitým funkcionalitou, ale aj významným dizajnovým prvkov, ktorý môže doplniť alebo definovať štýl celej miestnosti.

  Číst více »
 2. Objavte eleganciu kolekcie CAMBRIDGE s Bighome

  Objavte eleganciu kolekcie CAMBRIDGE s Bighome
  V tieni historického koloniálneho štýlu a pevnosti masívneho akáciového dreva sa rodí kolekcia CAMBRIDGE od Bighome. 
  Číst více »
 3. 5 Nápadů na ekologické a zdravé bydlení

  5 Nápadů na ekologické a zdravé bydlení

  V současnosti je populární trend ekologického a zdravého bydlení - ovlivňuje naše stravování, naše pracoviště a nyní dokonce i naše domovy. Pokud jste se zamýšleli nad tím, jak zvolit to správné řešení pro vaši rodinu a přírodní prostředí, už nemusíte dále hledat. Hledali a našli jsme pro vás pět jednoduchých řešení, která vám pomohou vytvořit ekologičtější domov. 

   

  1. Vyberte si trvale udržitelné systémy

  To je obvykle to, co lidem napadne, když si představí ekologické bydlení. Avšak pamatujte, udržitelnost nemusí hned znamenat instalaci solárních panelů a žít mimo civilizaci. Váš vliv na prostředí mohou pozitivně ovlivnit i drobnosti jako jsou nízkotlaké sprchové hlavice a energeticky úsporné spotřebiče.

  Ti z vás, kteří se obávají vysokých nákladů na instalaci udržitelných systémů by měli vzít v úvahu skutečnost, že jejich využitím můžete z dlouhodobého hlediska ušetřit spoustu peněz. Nedávná studie realizovaná Severozápad

  Číst více »
 4. Police a regály do pokoje

  Police a regály do pokoje

  Regály jsou nedílnou součástí nábytku do domu či bytu. Správným výběrem těchto předmětů vytvoříte ideální plochu pro vystavení sběratelských knih a kompaktně uspořádáte důležité drobnosti.

  Je to také kompaktní a praktický nábytek. Konstrukce regálu sestává z upevňovacích prvků a nosné plochy, regál je sestava vzájemně propojených polic. Dnes už tyto předměty přestaly plnit jen funkci uložení věcí. Mezi různými modely si můžete vybrat skutečné umělecké dílo a výhodně doplnit styl místnosti kombinací funkčnosti a stylu.

   

  Jak používat police a regály

   

  Jde o nábytek se širokou funkčností, ale jejich hlavním úkolem je úhledné umístění dekorativních předmětů nebo knih v domácnosti. Kromě kanceláří a skladů se police a regály umisťují také do moderních domácností, protože jsou univerzální, skladné a velmi pohodlné.

  Časopisy, knihy a rostliny lze pohodlně a krásně umístit do obývacího pokoje. V dětském pokoj

  Číst více »
 5. Stylové jídelní židle: 5 nápadů pro interiér

  Stylové jídelní židle: 5 nápadů pro interiér

  Jídelní židle do francouzské restaurace

   

  Klasické stolování s bílými ubrousky a krásnými ubrusy podporují jídelní židle čalouněné velurem nebo umělým semišem. Aktuální design ve stylu čalounění královských vzorů – kosočtverce s velkými knoflíky.

   

  Kolekce KASTLE a BARROCK nabízejí dvě možnosti židlí

   

  V jídelním koutě jsou umístěny pohodlné židle s područkami pro dlouhé rozhovory;

  vhodné pro rychlý pohyb, modely bez područek jsou potřebné v banketových sálech, blíže ke vstupní hale a baru.

   

  Jídelní židle do restaurace ve stylu loft

   

  Bighome nabízí několik řešení kolekcí do krásného interiéru: MARTIN, FLORIDA, MARTIN II, DARKNESS, BRACE. Na pozadí betonu a zdiva vypadají židle na pevné kovové zákl

  Číst více »
 6. Jak zmodernizovat tradiční dům

  Jak zmodernizovat tradiční dům

  Hlavním trendem roku 2023 jsou moderní prostory. A proč ne? Méně zbytečných věcí a zenová atmosféra v moderních domácnostech vám pomůže uvolnit se a svůj domov si skutečně zamilovat. Je samozřejmé, že moderní design najdete spíše v novějších domech a městských oblastech. Ale co když máte tradičnější dům? Pokud jste se zamilovali do moderního designu, ale váš dům je spíše Waterford než Warhol, můžete mít pocit, že jste trochu pozadu, pokud jde o tento populární trend. Nemusíte se však obávat. I ten nejtradičnější dům může oplývat moderními prvky. S pomocí několika zásad moderního designu si můžete svůj nový moderní prostor zamilovat.

   

  Rozdělení sad nábytku

  Nesourodý nábytek vám pomůže prostor odlehčit. Foto: photographee.eu/Shutterstock

  Všichni víme, že rozdělit nábytek je velmi obtížné - zejména pokud jste byli zvyklí vnímat nábytek jako jeden celek. Možná jste si dokonce v důsledku tradičního stylu koupili sadu stejného n

  Číst více »
 7. 4 skvělé nápady na renovaci rustikálního podkroví

  4 skvělé nápady na renovaci rustikálního podkroví

  Pokud hledáte odpověď na otázku, co udělat s nevyužitým podkrovním prostorem, měli byste vyzkoušet rustikální motiv. Vzhledem k tomu, že často máme v podkrovních prostorech možnost vidět odhalené trámy, tyto prostory jsou přímo stvořeny pro rustikální styl. To znamená, že můžete mít dodatečné ložnice s atmosférou horské chaty, kde si vaši hosté mohou odpočinout od okolního světa. Kromě toho prostor podkroví je natolik izolovaný od zbytku domu, že ho klidně můžete zařídit v odlišném stylu. Pokud máte zájem vyzkoušet odlišný styl, níže uvádíme několik nápadů pro rustikální podkroví.

   

  Rustikální podkroví s postelemi

   

  Na fotografii výše máte možnost vidět rustikální prostor, který je ideální v případě, že potřebujete prostor na spaní pro více lidí, jako jsou například členové vaší velké rodiny nebo přátelé. Podkroví bývají obvykle podlouhlé prostory, takž

  Číst více »
 8. Jak použít zrcadlo v malém prostoru.

  Jak použít zrcadlo v malém prostoru.

  Máte omezený prostor a toužíte ho opticky zvětšit? Jednoduchým trikem, jak toho dosáhnout, je přidat zrcadlo.

  Zrcadla: Vytvořte si prostor a styl Jednoduché zavěšení zrcadla může opticky zdvojnásobit váš prostor. Než ale náhodně umístíte zrcadlo kamkoli, zvažte několik způsobů, jak využít zrcadlo prakticky a zároveň dodat místnosti styl. Od neobvyklého umístění zrcadla na netradiční místa, jako je strop, až po použití dělených zrcadel pokrývajících celou stěnu, tyto nápady na zrcadla přinášejí stylovou a vizuálně prostornější atmosféru do vašeho domova.

  Zrcadla mimo standard


  Máte-li omezený prostor, můžete využít zajímavý stěnný prostor, například v důsledku sklonu stropu. V takových případech si můžete nechat vyrobit zrcadla na zakázku a upravit je tak, aby přesně zapadla na stěnu. Výhodou umístění zrcadla do malého prostoru, jako je tento, je dvojí: získáte jedinečný a zajímavý vzhled a vizuálně zvětšíte prostor
  Číst více »
 9. Kov, dřevo a mramor: konferenční stolky do kreativních kanceláří

  konferenční stolky

  Přírodní materiály zaručují jedinečnost kancelářských dekorací

  Autoři designových konferenčních stolků v katalogu Bighome.sk využívají přírodní dřevo a mramor. Oba materiály mají jedinečnou strukturu, vzor a odstíny, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Pro výrobu dřevěných povrchů z více prvků výrobci používají moderní netoxické lepidlo. Dřevo je leštěné, ošetřené impregnací proti ohni a proti hmyzu. Takové stoly si zachovávají atraktivní vzhled po celá desetiletí.

   

  Mramorové desky

  Vzor mramoru připomíná vlny, uklidňuje partnera. Mramor je unikátní kámen, jeho struktura ničí bakterie, plíseň se nikdy neobjeví. Konferenční stolky s mramorovou deskou z kolekce NOBL

  Číst více »
 10. 5 Způsobů jak využít zrcadlo v malém prostoru

  5 Způsobů jak využít zrcadlo v malém prostoru

  Disponujete malým prostorem a zoufale toužíte učinit ho větším? Jednoduchým způsobem jak opticky zvětšit místnost je využít klasického triku: přidejte zrcadlo.

  Jednoduché zavěšení zrcadla může doslovně opticky zdvojnásobit prostor. Před tím než náhodně umístíte zrcadlo na jakékoli místo, existuje několik způsobů, jak využít zrcadlo tak, aby působilo prakticky a přitom dodalo místnosti styl. Počínaje od umístění zrcadla na netradičních místech jako je strop až po využití dělených zrcadel pokrývajících celou stěnu, tyto nápady pro zrcadla představují skvělý způsob jak dodat vašemu domovu styl a zároveň jej opticky zvětší.

   

   

  Využijte zrcadla netradičním způsobem

  To, že disponujete malým prostorem někdy znamená, že máte zajímavý prostor na stěně například díky prudce se svažujícímu stropu. V takových případech si můžete dát udělat zrcadla na objednávku a oříznout je tak, aby se na zeď přesně vešly.

  Výhody umístění zrc

  Číst více »
© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena