Věšákové stěny


3 položek

Nastavit vzestupně
  1. Akční cena 8 570,00 Kč Běžná cena 11 420,00 Kč
    Do 14 - 20 týdnů
  2. Akční cena 7 450,00 Kč Běžná cena 9 930,00 Kč
    Do 14 - 20 týdnů
  3. Akční cena 7 450,00 Kč Běžná cena 9 930,00 Kč
    Skladem u dodavatele
na stránce

Věšákové stěny

Stylové věšákové stěny pro vaši chodbu

V naší rozmanité kolekci nábytku do chodby se specializujeme na stylové a praktické věšákové stěny, které jsou ideálním řešením pro organizaci a uspořádání vaší chodby. Na Bighome.sk nabízíme výběr věšákových stěn, které kombinují rustikální a industriální styl s kvalitním nábytkem z dřeva. Naše rustikální věšákové stěny přidají do vaší chodby přírodní a útulný pocit. Vyhotovené z kvalitního dřeva a s detailním zpracováním přinášejí šarm a charakter do vašeho interiéru. S různými věšáky, poličkami a úložnými prostory vytvářejí praktická řešení pro pověšení oblečení, uložení bot a organizaci různých doplňků.

Pro ty, kteří preferují industriální styl, naše věšákové stěny kombinují robustnost a moderní design. S kovovými prvky, surovými povrchy a unikátními detaily tyto stěny přidávají do chodby industriální nádech. Kromě pověšení oblečení a uložení doplňků nabízejí také praktická řešení pro uspořádání klíčů, tašek a dalších každodenních věcí.

Náš nábytek z dřeva zaručuje trvanlivost a kvalitu, což dělá naše věšákové stěny odolnými a funkčními. Díky jejich stylovému vzhledu a inteligentnímu uspořádání prostoru se vaše chodba stane organizovanou a útulnou částí vašeho domova. S rozmanitou nabídkou designů a velikostí si můžete vybrat věšákovou stěnu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Náš rustikální a industriální nábytek do chodby přináší do vašeho domova eleganci, osobnost a praktičnost. Objevte naši širokou nabídku věšákových stěn na naší stránce Bighome.cz a nechte svou chodbu ožít.

© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena