Akční cena 16 800,00 Kč Běžná cena 22 350,00 Kč
Do 14 - 20 týdnů
Kód produktu 71780
Série NEAPOL
Rozměry
Výška: 69 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 100 cm
Hmotnost
44.6 kg

NEAPOL Závěsná vitrína 100x40x69, mořená, palisandr

Nábytek z naší řady NEAPOL je vždy spojen s elegancí a kvalitou, a tato závěsná skříňka není výjimkou. Její kompaktní rozměry se snadno vměstnají do různých interiérů, přičemž zároveň přináší moderní a sofistikovaný vzhled.

Skříňka je vyrobena ze směsi palisandrového dřeva, známého také jako indický palisandr, a MDF desek, což zajišťuje pevnou konstrukci a dlouhou životnost. Sheeshamové dřevo samotné přináší do prostoru neporézní, prodyšný a zcela přírodní povrch, který zůstává nedotčený jakýmkoli ošetřením olejem nebo lakováním.

Světle šedé pozadí výrazně kontrastuje s masivními kovovými úchytkami v továrním stylu, přičemž moderní kombinace materiálů a barev vytváří dynamický a atraktivní design.

Vnitřní prostor skříňky je rozdělen na čtyři police, které poskytují dostatek úložného prostoru pro různé předměty. Jedno dvířko má skleněné čelo, umožňující pohled dovnitř skříňky a vystavení sběratelských nebo dekorativních předmětů. Druhé dvířka pak představují skutečný klenot s krásným segmentem palisandrového dřeva s koncovou strukturou, který dodává skříňce jedinečný a luxusní vzhled.

Tato závěsná skříňka je ideálním doplňkem k dalšímu nábytku ze série NEAPOL a je k dispozici pouze u nás v tomto exkluzivním provedení. Navíc je možné doplnit osvětlení skleněných polic, čímž se ještě více zvýrazní exponované předměty a vytvoří se útulná atmosféra v místnosti.

Více informací
Druh dřevaIndický palisandr
Rozkládací stůlNe
Stylmoderní
ZeměNěmecko
Barvahnedá
Výška69
Hloubka40
Šířka100

Podobné produkty

© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena