O nás

  Nejnovější a nejlepší design nábytku

  Náš profesionální tým nákupních skupin se neustále snaží odhalit nejnovější trendy stylu a nabídnout Vám vždy to nejnovější. Dnes je to nový trend, zítra ho najdete v našem eshopu.

  Nejlepší ceny

  Náš obchodní model 'objednávka na zakázku' odstraňuje potřebu nákladných distributorů, kamenných obchodů a skladů a umožňuje nám pak přenést tyto obrovské úspory na naše zákazníky. Je to design na který se vyplatí počkat.

  Skvělá kvalita

  Náš nábytek a doplňky jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality našich spolehlivých partnerů ve výrobě nebo dovozu, které se již vyvíjejí s účastí četných návrhářů v celé Evropě a ve Spojených státech. Přečtěte si více o našich standardech kvality.

  Intuitivní design webových stránek

  Díky přehlednosti webových stránek se jednoduše a rychle zorientujete v jednotlivých kategoriích. S naším zkušeným týmem v zákaznickém servisu a stylovým designem webových stránek, děláme Vaše nakupování na Bighome.cz jednoduché a zábavné.

  Dodávka přimo k Vašim dveřím

  Naši profesionální a seriózní logističtí partneři Vám vždy zavolají dopředu a naplánují dodací lhůtu, což zajistí, že nábytek dorazí k Vám tak rychle, jak je to možné. Přečtěte si více o našich dodacích možnostech.

  Profesionální a zkušený zákaznícky servis

  Ať už máte dotazy, připomínky nebo návrhy, nebo nás jen chcete pozdravit. Náš tým zákaznických služeb je tu pro Vás. Tým je k dispozici od pondělí do pátku, od 7:00 do 15:30 hodin. Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem nebo přes kontaktní formulář.
© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena