Akční cena 28 100,00 Kč Běžná cena 43 860,00 Kč
Na ověření
Kód produktu 77071
Rozměry
Výška: 92 cm
Hloubka: 92 cm
Šířka: 220 cm
Hmotnost
60 kg

Čistá elegance ve vašem obývacím pokoji

Když se design a pohodlí dostanou do harmonické symbiózy, nový oblíbený kousek do vaší obýváku vznikne za krátký čas. Naše elegantní pohovka CAROLINE zaujme na první pohled svým výjimečným designem. Opěradlo má svěží dekorativní prošívání a je mírně zakřivené, díky čemuž jeho tvar připomíná mušli. Shodnou povrchovou úpravu zajišťují dva malé dekorační polštáře, které jsou také součástí dodávky.

Kombinujte pohovku podle svého vkusu. Zlaté retro nožičky dotváří extravagantní design pohovky a zároveň zajišťují stabilní postavení na jakémkoli povrchu. Navzdory poutavému designu pohovka se může skvěle kombinovat s jiným nábytkem.

Náš tip: Několik doplňků ve zlaté barvě vyzvedne vzhled pohovky a dokonale ji doplní.

Poznámka: Samet je velmi speciální potahová látka s jedinečnými vlastnostmi. Jas a intenzita barvy se mohou lišit a na látce se mohou objevit jedinečné vzory – v závislosti na směru, kterým byla jemná vlákna natřena, a na tom, jak je látka osvětlena. Výsledkem je individuální kompozice barevných odstínů a povrchových struktur, které vždy přemění váš kus nábytku na fascinující pastvu pro oči.

Více informací
Barvatyrkysová
Materiálsamet, polyester, kovové nohy
Výška92
Hloubka92
Šířka220
© 2022 Bighome.cz - Všechna práva vyhrazena